POMPA CIEPŁA GRUDZIĄDZ

Pompy ciepła Grudziądz

 

Pompy ciepła to rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze rozwiązanie, które stosowane jest w polskich domach. Istotnie obniża koszty pozyskiwania ciepłej wody użytkowej, ogrzewania i chłodzenia w budynkach. Montaż pompy ciepła to także rozwiązanie bardzo ekologiczne, które przyczynia się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. W ten sposób w długiej perspektywie czasu możliwe jest znaczne zmniejszenie stosowania paliw kopalnych, jako podstawowe źródło w centralnych systemach ogrzewania. Instalacja z pompą ciepła to rozwiązanie przeznaczone szczególnie dla tych osób, które cenią sobie komfort użytkowania, a także zainteresowani są zmniejszeniem coraz wyższych rachunków.

Jako doświadczona firma w branży pomp ciepła również chcemy mieć swój udział w działaniach ekologicznych i zmniejszania kosztów utrzymania budynków. Jednocześnie dla wszystkich naszych partnerów biznesowych chcemy dostarczać rozwiązania sprawdzone, które nie tylko spełnią oczekiwania pod względem ekologii, ale przede wszystkim energooszczędności i wysokiej wydajności działania. Tym samym polecamy wykorzystanie różnych rodzajów pomp ciepła m.in. powietrzne pompy ciepła Grudziądz, które są niezawodne i bardzo efektywne. Wykorzystywane przez nas produkty to urządzenia najwyższej klasy, gwarantujące wygodę użytkowania i charakteryzujące się wysoką bezawaryjnością.

 

Oferując Państwu sprawdzone rozwiązania z wysokiej jakości pompami ciepła, pragniemy podnieść komfort życia i dołożyć własną cegiełkę do możliwości obniżenia ponoszonych przez Państwa kosztów za rachunki.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Pompy ciepła Grudziądz.
Powietrzna pompa ciepła.

Pompy ciepła – funkcjonowanie pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które oddają całą energię pozyskaną ze środowiska bezpośrednio do instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Montaż pomp ciepła to rozwiązanie ekologiczne, które pozyskuje do 75% energii ze środowiska naturalnego. Ponadto pompa ciepła to nie tylko możliwość, która pozwala na ogrzanie domu, ale również rozwiązanie, dzięki któremu istotnie zmniejsza się ilość zanieczyszczeń środowiska.

Efektywność pomp ciepła przede wszystkim zależy od modelu pozyskiwania energii ze środowiska. W ostatnich latach szczególnie dużą popularnością cieszy się pompa ciepła powietrze, która jak sama nazwa wskazuje ciepło, pozyskuje z powietrza. Urządzenie to może pracować samodzielnie, nawet podczas skrajnych temperatur na zewnątrz. W dużym skrócie podstawowym przeznaczeniem pompy ciepła jest efektywne pozyskiwanie energii ze środowiska, aby później przekształcić i przetransportować do instalacji grzewczej.

Rodzaje pomp ciepła – sprawdź najlepsze oferty na każdym etapie inwestycji

Pompy ciepła dzieli się ze względu na dolne i górne źródło. Dolne to miejsce skąd pompa ciepła pobierana energię. Może to być grunt, wody podziemne oraz powietrze. Z kolei górne źródło to wszelkiego rodzaju emitery ciepła, a więc odpowiednie punkty, do jakich oddawane jest nagromadzone ciepło tj. ogrzewanie ścienne lub ogrzewanie podłogowe. Uwzględniając różne rodzaje źródła ciepła dolnego, można wymienić takie pompy ciepła jak:

 

 1. Gruntowe pompy ciepła – które, zasilane są ciepłem ziemi. Jednak w zależności od konkretnego sposobu pozyskiwania energii, tego rodzaju pompy ciepła można spotkać z sondami poziomymi i pionowymi. Sony wypełnione są roztworem, który posiada niską temperaturę zamarzania i pobiera ciepło z wnętrza ziemi. Należy jednak pamiętać, że montaż zabiera dość duże powierzchni.
 2. Pompy ciepła typu woda-woda, całe ciepło pobierane jest z wód gruntowych między innymi wykonania studni czerpanej oraz zrzutowej. Niemniej w wielu przypadkach okazuje się, ze wykorzystanie zasobów wodnych wiązać się będzie z koniecznością uzyskania stosownych pozwoleń wodnoprawnych.
 3. Pompy ciepła typu powietrze — woda to obecnie najbardziej rozpowszechnione rozwiązanie, które skupia się na wykorzystaniu energii z powietrza. Największą zaletą pomp powietrznych jest bardzo łatwy montaż, który w porównaniu z pompami gruntowymi jest niezwykle prosty.
   Instalacja pompy ciepła w Grudziądzu.

   Jak wybrać właściwy system pomp ciepła?

   Obecnie coraz popularniejsze pompy ciepła, to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zmianie sposobu ogrzewania domu. Z uwagi, że montaż w większości przypadków jest bardzo szybki i łatwy, pompy ciepła w ostatnim czasie zyskują coraz większe zainteresowanie ze strony nowych klientów. Niewątpliwie najważniejszą cechą systemów opierających się na pompach ciepła jest ich wydajność. To właśnie pompy ciepła odpowiadają za wysoką wydajność działania oraz właściwe warunki temperaturowe w nowych budynkach.

   Wybierając odpowiednią pompę ciepła, jesteśmy do państwa dyspozycji, służąc radą oraz opinią. Korzystając z naszej oferty, mają również Państwo możliwość ze skorzystania z rozwiązań hybrydowych, dzięki czemu system będzie wykorzystywał pompę ciepła i inne źródło energii, np. kocioł gazowy. Niezwykle istotną cechą takiego systemu są niskie koszty eksploatacji. Ponadto jeżeli zależy Państwu na dołożeniu własnej cegiełki w ramach ochrony środowiska naturalnego, to zastosowanie systemu opierającego się o pompy ciepła będzie najlepszym z możliwych rozwiązań.

   Pompa ciepła – idealne rozwiązanie dla domowego budżetu i środowiska

    

   Szukając nowoczesnej metody ogrzewania nowego budynku, jak i sposobu na modernizację ogrzewania starszej inwestycji, warto wybrać pompę ciepła. W każdym obiekcie mamy możliwość zainstalować odpowiedni system grzewczy oparty właśnie o to urządzenie. Nie emituje spalin, ani nie potrzebuje paliwa, aby działać. Daje ciepło, gdy tego potrzebujemy, nie niszcząc środowiska naturalnego. Wiemy, że jest to dla Państwa bardzo ważne.

   A co z innymi kosztami? Dobrze dobrana pompa ciepła zapewni ciepło w całym budynku. Koszty eksploatacji takiego rozwiązania są tak minimalne, że w porównaniu do tradycyjnych form ogrzewania, nawet Państwo ich nie odczują. Możemy zrobić więcej. Łącząc pompę ciepła i panele fotowoltaiczne, otrzymamy samowystarczalny budynek, który będzie miał bardzo niskie koszty użytkowania dla jego właściciela, ale i dla środowiska naturalnego. Pompy ciepła nie eksploatują natury i są bezpieczne w użytkowaniu. Zdecydowanie można powiedzieć, że są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć tani w utrzymaniu dom, i nie chcą negatywnie wpływać na środowisko. Takie rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki i możemy je dla Państwa wykonać.

   Pompa ciepła Grudziądz.

   Sprawdź nasze pozostałe usługii, takie jak: 

    

   Dlaczego warto nam zaufać?

   Doświadczenie

   Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

   Jakość

   Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

   Elastyczność

   Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

   Jesteś zdecydowany?

   Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
   Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.
   Skontaktuj się z nami
   Summary
   Pompa ciepła montaż
   Service Type
   Pompa ciepła montaż
   Provider Name
   Jan Kania,
   uL. Poniatowskiego 17/7,Grudziądz,Kujawsko Pomorskie-86-300,
   Telephone No.884 798 325
   Area
   Grudziądz
   Description
   Montaż Pomp ciepła w Grudziądzu - Profesjonalny montaż pomp ciepła, wieloletnie doświadczenie. Pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności. Zamontuj z nami fotowoltaikę już dziś. Szybkie terminy realizacji. Zapraszamy!